Yeni Çalışma Modelleri

Yarının Çalışma Modelini Bugünden Şekillendirin

Değişimin kaçınılmazlığı sürekli yenilenen çalışan – işveren dinamiklerine uygun, esnek ve yenilikçi çözümleri gerektirdi. Küresel pandemi ile birlikte yeni çalışma modelleri, artık iş hayatının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Çalışanların iş-yaşam dengesine katkıda bulunan bu tür çalışma düzenlemelerinin olmaması, çalışan memnuniyetini ve dolayısıyla verimliliği olumsuz etkiler. Bu durum, uzun vadede iş performansının düşmesine neden olur.

Uzaktan ya da hibrit çalışma düzeninin kurumlarda en verimli şekilde yönetilmesi için kurumlara ve ihtiyaçlarına özel çözümler sunduğumuz yeni çalışma modelleri danışmanlığı kapsamında

 

 • Yeni çalışma düzeninde kurumun ve çalışanların zorlandığı alanları tespit eder, ayrıntılı ihtiyaç analizleri ile atılacak adımları planlarız.
 • Kurum kültürünü tanımlar, kurumsal enerji kaybına yol açabilecek sınırlayıcı değer ve davranışları ortaya çıkarırız.
 • Kurum kültürünü yeni çalışma modellerine uyumlu hale getirebilmek için gerekli dönüşüm yolculuğunu belirleriz.
 • Liderlerin ve çalışanların yeni çalışma düzeninde başarılı ve mutlu olmaları için kişilik özelliklerinden kaynaklanan güçlü yanları ve potansiyel gelişim alanlarını gösterir, birebir geribildirimler ile ayna tutarız.
 • Yeni çalışma modellerinde liderlerin ve çalışanların sahip olması gereken yetkinlikleri tanıtır, mevcut yetkinlikleri değerlendirerek gelişim alanlarını belirleriz.
 • Yeni çalışma modellerine dahil olacak adayların işe alım süreçlerinde öne çıkması gereken yetkinlikleri oluşturur, performans yönetim sistemlerinde gerekli görülen değişiklikleri tanımlayarak süreçleri şekillendiririz.
İlgili Diğer Çözümlerimiz

Hogan Değerlendirme Araçları

Baltaş Personova Kişilik Envanteri

Değerlendirme Merkezi

  Adınız Soyadınız*

  E-posta adresiniz*

  Telefon Numaranız (tercihe bağlı)

  Mesajınız*

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Bu hizmetimiz ile ilgili sorunuzu yanıtlamamız için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede yanıt vereceğiz.
  TOP