Baltaş Grubu’nun Yaşantıya Dayalı Hızlı Öğrenme Çözümleri İK Profesyonellerini Bir Araya Getirdi

Baltaş Grubu, çalışanların iş sonuçları üzerinde yaptıkları katkıları görmelerini sağlayacak eğitim programlarının tanıtıldığı toplantıyı 28 Ağustos 2008 tarihinde Divan City’de gerçekleştirdi.
Türkiye’de önde gelen şirketlerin İK profesyonellerinin katıldığı toplantı, büyük bir ilgi ile izlendi. Yaşantıya dayalı hızlı öğrenme çözümleri konusunda dünya çapında rakipsiz ve benzersiz ürünler geliştiren Celemi’nin iş simülasyonlarıyla desteklenmiş, “Pazarla-ma! Stratejisi”, “Herkes için Finans”, “Stratejik Yönetim ve Planlama” ve “Etkili Proje Yönetimi” konularında bilgi verildi. Ayrıca eğitimlerde kullanılan simülasyon uygulamalarının eğitim malzemeleri ile tanışma fırsatı bulan katılımcılar, merak ettikleri soruların cevaplarını Eğitim Program Yöneticilerinden öğrenebilme şansına sahip oldular. Genel katılıma açık eğitimler halinde de hazırlanan bu programlar ile ilgili Baltaş Grubu’nun katılımcılara hazırladığı sürpriz ise, eğitim programlarının ücretsiz uygulama tarihleri oldu.
Genel katılıma açık programlar ve ücretsiz uygulama tarihleri konusunda detaylı bilgi için; bilgi@baltasgrubu.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP