Çevrimiçi Değerlendirme Merkezi Uygulamaları​

Ana sayfa / Çözümlerimiz / Seçme ve Değerlendirme / Değerlendirme Merkezi / Çevrimiçi Değerlendirme Merkezi Uygulamaları​

Performansı Ön Görmek Artık Daha Hızlı ve Verimli

Çevrimiçi değerlendirme merkezi uygulamaları, katılımcıların rahat hissettikleri kendi alanlarında performans sergilemelerine olanak tanıyarak daha doğal bir değerlendirme ortamı oluşturur, maliyeti ve lojistik karmaşıklığı azaltır. Aynı zamanda, coğrafi sınırları aşarak daha geniş bir yetenek havuzuna erişim imkânı sunar.

 

Çevrimiçi değerlendirme ve gelişim merkezi uygulamalarımızla objektif ve kapsamlı bir yetenek değerlendirme süreci sunarak, doğru yeteneklerin işe alımını ve mevcut çalışanların gelişimini sağlarız. Kişinin özellikleriyle aday olduğu pozisyondaki gereklilikler arasında bir köprü kurarız. Yüksek performansa etki edebilecek güçlü ve gelişim alanlarını tespit eder, potansiyel alanlarının nesnel bir şekilde ölçülmesini ve geliştirilmesini amaçlarız. Dünyada kabul gören uygulamaların yanında, iş simülasyonları da kullanarak kişiye daha uzun süreli ve interaktif bir değerlendirme ortamı sağlarız.

 

Uygulamaları küresel standartlara ve PerYön (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) tarafından desteklenen Değerlendirme Merkezi Metotları Rehberi’ne uygun şekilde gerçekleştirir, aşağıdaki adımları izleriz:

 

 • Değerlendirme ve gelişim merkezinin ana adımları
 • Kurum ihtiyacının belirlenmesi
 • Yetkinliklerin ve davranış göstergelerinin tanımlanması
 • Değerlendirme araçlarına ve değerlendiricilere karar verilmesi
 • Değerlendirme Merkezi uygulanması (yüz yüze veya çevrimiçi) ve raporlanması
 • Bireysel geribildirimlerin verilmesi ve yönetim sunumunun gerçekleştirilmesi

Simülasyonlar ile Değerlendirme​

35 Dakika | InBasket

35 Dakika | InBasket Uygulaması

7 farklı sektör için ayrı senaryolarda geliştirilen bu uygulamalarda katılımcılar, interaktif bir deneyimle kendi kararlarını verip yönlendirebilecekleri eğlenceli bir uygulamadır. Farklı mesajlar ve yazışmalar içeren epostaları çözümleyerek en uygun adımları belirleyecek katılımcıların yetenekleri ve karar alma becerilerini değerlendirilir.

Mangal Partisi

Mangal Partisi Uygulaması

Katılımcıların, interaktif bir deneyimle kendi kararlarını verip yönlendirebilecekleri eğlenceli bir uygulamadır. 40 dakika içerisinde En az 1 en çok 7 aşamada gerçekleşecek süreçte en uygun seçimleri yapacak katılımcıların yetenekleri ve karar alma becerilerini değerlendirilir.

Bayi Toplantısı

Bayi Toplantısı Uygulaması

Katılımcıların, interaktif bir deneyimle kendi kararlarını verip yönlendirebilecekleri eğlenceli bir uygulamadır. 30 dakika içerisinde gerçekleşecek organizasyon için en uygun seçimleri yapacak katılımcıların yetenekleri ve karar alma becerilerini değerlendirilir.

Endüstriyel Otomasyon

Endüstriyel Otomasyon Uygulaması

İçerik geliştirilmektedir..

Aktiva'yı Kurtarmak

Aktiva'yı Kurtarmak Uygulaması

İçerik geliştirilmektedir..

Dağda Hayat Kurtarmak

Dağda Hayat Kurtarmak Uygulaması

İçerik geliştirilmektedir..

  Adınız Soyadınız*

  E-posta adresiniz*

  Telefon Numaranız (tercihe bağlı)

  Mesajınız*

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Bu hizmetimiz ile ilgili sorunuzu yanıtlamamız için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede yanıt vereceğiz.
  TOP