Baltaş İngilizce Testi

Baltaş İngilizce Testi, işe alım süreçlerinde kurumların İngilizce dil becerisini değerlendirmek amacıyla geliştirilmiştir. Kurumların ihtiyaçlarına uygun olarak advanced düzeyde hazırlanan bu test, adayların genel İngilizce düzeylerini objektif bir şekilde ölçmek için kullanılır.

 

Baltaş İngilizce Testi, adaylarınızın İngilizce düzeyini dil bilgisi, anlama kapasitesi ve kelime dağarcığı gibi ölçütlerde değerlendirerek gerçek İngilizce yeterliliklerini anlamanızı, dil becerileri açısından en uygun profesyonelleri seçmenizi ve işe alım kararlarında güvenilir bir referans noktasına sahip olmanızı sağlar.

Baltaş İngilizce Testi adayları aşağıdaki 4 boyutta ölçmektedir:

 • STRUCTURE

  Dil, gramer ve cümle yapısı bilgisi

 • VOCABULARY

  Kelime bilgisi

 • READING

  Okuma ve okuduğunu anlama bilgisi

 • TRANSLATION

  Türkçe – İngilizce çeviri bilgisi

 • SPEAKING

  Okuduğunu anlatma becerisi; adaydan önceden belirlenen bir konuda İngilizce anlatım-sunum yapması istenir ve tüm bu süreç video olarak kayıt edilir. Bu özellik İngilizce testinden bağımsız olarak uygulanır.

* Örnek olarak gösterilen test ekranlarındaki görüntüler uygulanan teste göre farklılık gösterebilir.  Kamera’dan fotoğraf ve video çekimi v.b. gibi özellikler kurumun talebine göre belirlenir.

  Adınız Soyadınız*

  E-posta adresiniz*

  Telefon Numaranız (tercihe bağlı)

  Mesajınız*

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Bu hizmetimiz ile ilgili sorunuzu yanıtlamamız için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede yanıt vereceğiz.
  TOP