Baltaş Grubu Kişisel Gelişim ve Başarı Zirvesi’nde Değerleri Konuşacak

İş dünyası çalışanlarının bilgi, beceri ve yaratıcı düşünmelerini geliştirerek kariyer basamaklarını hızlı çıkmalarını ve iş hayatında başarılı bir yere sahip olmalarını sağlamak misyonuyla EdWorks’ün düzenlediği Kişisel Gelişim ve Başarı Zirvesi’nin 7. 22 Kasım 2012 tarihinde İstanbul Sheraton Otel’de gerçekleşiyor.
Değişim zamanı teması ile bu yıl gerçekleşecek olan Zirve’de Prof. Dr. Acar Baltaş, 13:30-14:10 saatleri arasında “Değerlerle Yaşamak ve Yönetmek” başlığıyla konuşacak.
Baltaş “İnsanların karar ve davranışlarına yön veren değerleridir. Her insan kendi değer düzeyinde yaşar, her yönetici de kendi değer düzeyinde yönetir. Gün içerisinde önemli ya da önemsiz verdiğimiz tüm kararların arkasında değerler ve ona bağlı inançlar vardır. Bireyler inanç ve değerlerini değiştirdikleri zaman, karar ve davranışları da değişir” şeklinde ifade ettiği değerleri, Bu oturumda katılımcıların iş ve özel yaşamında başarıyı yakalamaları için değerlerin önemi ve yöntemi ile ilgili bilgiye sahip olacağını belirtti.
http://www.edworks.com.tr/w/index.php?page_id=29
Detaylı bilgi için tıklayınız.

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP