Baltaş Grubu ‘Salı Toplantısı’nı BUSİAD işbirliği ile Bursa’da Gerçekleştirdi

Baltaş Grubu sosyal sorumluluk çerçevesinde “Baltaş Salı Toplantıları” başlığıyla, 2001 yılından beri Türkiye’nin önde gelen kurumlarının yöneticilerinin katılımıyla, iş dünyasının yakından ilgilendiği konu başlıklarından oluşan toplantıları gerçekleştirmektedir. Baltaş bu toplantılarında bir ilke imza atarak, BUSİAD işbirliği ile “İş Dünyasında Yeni Eğilimler ve Liderin Rolü” başlıklı toplantısını 27 Nisan 2010 tarihinde Bursa’da gerçekleştirdi.
Bursa iş dünyasının yüksek katılımıyla gerçekleşen toplantı, Mehmet Arif Özer’in açılış konuşmasıyla başladı. Özer, hızla değişen iş dünyasında büyük bir yeri olan insan kaynaklarının hak ettiği yeri bulamadığını ve bu konunun daha büyük bir önemle ele alınması gerektiğini söyledi. Ayrıca BUSİAD olarak, bu konuda farklı bir görüş kazandırdığı için Baltaş Grubu’na teşekkür etti. Mehmet Arif Özer’in konuşmasının ardından Prof. Dr. Acar Baltaş, “Potansiyeli Performansa Çevirmek” başlıklı konuşmasını gerçekleştirdi.
Toplantının ikinci bölümünde Prof. Dr. Zuhal Baltaş başkanlığında gerçekleştirilen panelde, Yeşim Tekstil İnsan Kaynakları Müdürü, Lami Yağcılarlıoğlu Bosch İnsan Kaynakları Direktörü, Erdoğan Güneş Oyak Renault Eğitim Enstitüsü Müdürü ve Neşet Topaloğlu Şişecam Cam Ambalaj Grubu İnsan Kaynakları Müdürü, kurumlarında rekabette öne geçmek için gerçekleştirdikleri insan kaynakları stratejilerinden bahsettiler.
Toplantının Prof. Dr. Acar Baltaş’ın “Değerlerle Yönetmek” başlıklı sunuşuyla sona erdi.
www.busiad.org.tr
www.baltas-baltas.com

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP