Çalışan Bağlılığına Baltaş Grubu Alternatif Model Sunuyor

HRDergi’nin altıncısını düzenlediği Çalışan Bağlılığı Zirve’sinde Baltaş Grubu da katılımcılarla buluştu. 10 Mart 2016 tarihinde Marriot Asia’da gerçekleştirilen toplantıda katılımcılar, Baltaş Grubu’nun “Adanma ve İş Sonuçları” başlıklı konuşmasını dinledi.
Baltaş Grubu Eğitim Program Yöneticisi Tahsin Birgen tarafından gerçekleştirilen konuşmada, çalışan bağlılığı konusunda temel kabuller sorgulandı. Çözümün yanlış yerde arandığını, çalışan bağlılığı ile çalışan performansı arasındaki ilişkinin oldukça zayıf olduğunu belirten Birgen, çözümü şu kelimelerle katılımcılara sundu: “ Çalışan bağlılığını sağlamak için performans sistemi yeniden değerlendirilmeli, etkili geribildirim kültürü teşvik edilmeli; çalışanın kurum hedeflerinden heyecan duyacağı, kurum misyonunu sahipleneceği, yaptığı işle varlık sebebi arasında köprü kurarak toplumda fark yaratabildiğine inandığı bir çalışma anlayışı benimsemelidir.”
Baltaş Grubu’nun hizmetlerini tanıttığı standının da yer aldığı Zirve’de katılımcılar, TEMA Vakfı ile ortak geliştirilen “Yeşil Yaka” programına ilgi gösterdi.

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP