Celemi’nin Dünya Ortakları Prag’de Buluştu

Celemi’nin 44 iş ortağının 2010 yılı çalışmalarını değerlendirmek için bir araya geldiği etkinliğe 22 farklı ülkeden katılım gerçekleşti. Ülkelerinde birçok büyük ve orta ölçekli kuruma danışmanlık yaparak başarı sağlayan insan kaynakları ve eğitim şirketlerinin yer aldığı toplantıya dünya çapındaki farklı şirketlerden 70 kişi katıldı.
Toplantıya mevcut ürünlerinin geliştirilmiş versiyonlarını tanıtarak başlayan Celemi Solution Providers, toplantının ikinci gününü ortaklarının başarı hikayelerini ve dünyada ki eğitim sektörü hakkında görüşleri paylaşmaya ayırdı. Baltaş Grubu’nun özellikle finans sektöründe Decision Base ile yakaladığı başarı Celemi’nin tüm iş ortakları arasında uzun süre alkışlandı. Toplantının önemli gündem maddelerinden biri ise dünyada uygulanan Celemi İş Simülasyonları’nın değerlendirme sonuçlarının açıklanmasıydı.
1978 yılında ilk iş simülasyonunu tasarlayarak uygulamaya başlayan Celemi Solution Providers, günümüzde 4 kıtada 45 farklı ülkede temsil edilmeye başlanmış ve geliştirdiği özel uygulamalarla, onbinlerce katılımcıya ulaşmıştır.
Ürünlerini dünyanın belli başlı lider organizasyonlarına olduğu gibi yerel orta boy şirketler ve kamu sektöründen firmalara da başarıyla uygulayan Celemi ortakları, Türkiye’de etkin bir toplantı geçekleştirmiş olmaktan duydukları memnuniyetin yanı sıra, İstanbul’a hayranlıklarını da dile getirerek ülkelerine döndüler
İş simülasyonları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız…

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP