Eğitimciler İçin Oyuncağa Dönüşmeyen Eğitim Oyunları

HR Dergi’nin Conrad İstanbul’da düzenlediği Kurumsal Eğitim Günleri, 23-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi. Baltaş Grubu uzun yılları kapsayan deneyiminden yola çıkara “Eğitimciler için Oyuncağa Dönüşmeyen Eğitim Oyunları” başlığıyla katılımcılarla buluştu.
Özellikle kurum içi deneyimli eğitimciler düşünülerek, “daha kısa zamanda daha çok öğrenme”yi sağlamak amacıyla Baltaş Grubu tarafından hazırlanan Eğitim Oyunları, bu kez eğitimcilerle oynandı.
Eğitim oyunlarının yanı sıra çalıştayda, katılımcılara güçlü ve etkileyici bir açılış için yeni fikirler üretme, yetişkin öğrenmesine uygun sunuş ve malzeme geliştirme, zevkli ve eğlendirici tekrar yöntemleri geliştirme konusunda katkı sağlanmaya çalışırken, iz bırakan aktarımlar için güçlü kapanışlar yaratma ve zor katılımcılarla iletişim yolları aktarıldı.
Eğitimleri zorunlu görevler olmaktan çıkarıp, zevkli öğrenme fırsatlarına dönüştürmeyi sağlayan “Eğitimciler İçin Oyuncağa Dönüşmeyen Eğitim Oyunları”nda, daha canlı, daha renkli, daha zevkli ve öğrenirken eğlendiren eğitim tasarımları ve sunuşları, uygulamalar ve örneklerle kazandırıldı.

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP