Hogan Assessment System Dünyanın Her Yerinden CEO’larla Buluşuyor

Baltaş Grubu’nun Türkiye temsilcisi olduğu Hogan Değerlendirme Araçları’nın raporlarındaki çeşitlik ve gelişim devam ediyor. CEO kahvaltılarında, birçok yönetsel eğitim oturumlarında ve son ürün araştırma geliştirme süreçlerinin tartışıldığı Avustralya Psikoloji Topluluğu’nun yıllık IOP* Konferansı, Hogan Zirvesi niteliğinde gerçekleşti.
Konferansta, Karar Verme Tarzı Envanteri, yetkinlik eşleştirme platformu ve yapılan son kültürler arası araştırmalar, etkinliklerin merkezinde yer aldı. Bu çalışmalarda; Hogan 360 Grup Raporu, Karar Verme Tarzı Envanteri geçerlilik çalışmaları ve Muhakeme Envanteri’ne etki eden gerçek yönetim kademesi deneyimleri gündemi oluşturdu.
S. Nealon, belirsiz ve stresli durumlar altında karar verme yöntemlerini araştıran ve geribildirime açık birçok kurum olduğunu görmenin kendisi için heyecan verici olduğunu belirtti.
Hogan araçlarının kullanımı konusunda gerek Hogan Amerika’nın gerekse Hogan uluslar arasının kurumların en kritik konularda karar vermesini kolaylaştıran çalışmalar üzerinde sürekli araştırmalara dayanan yenilikler yapması çok dikkat çekici bulundu.

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP