HRdergi’nin Performans Zirvesi’nde Potansiyeli Performansa Çevirdik

HRdergi’nin evsahipliğinde Marriot Asia’da 12-13 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen Performans, Ücret ve Ödül Yönetimi Zirvesi’nde Baltaş Grubu “Potansiyeli Performansa Çevirmek” başlığıyla bir sunum gerçekleştirdi ve sergi alanında katılımcıları hizmetleri ile ilgili bilgilendirdi. Baltaş Grubu’nun gerçekleştirdiği sunumda Bankalararası Kart Merkezi İK Direktörü Nilgün Altın Yılmaz ve Baltaş Grubu Eğitim Program Yöneticisi Leyla Kolukısa konuşmacı olarak yer aldı.
Bankalararası Kart Merkezi(BKM) yönetim ekibiyle gerçekleştirilen çalışmaya yer verilen toplantıda BKM’nin ve çalışanlarının kazanımları konusunda bilgi verildi.
Kurumun yüksek performansı yakalaması için ilk adımın çalışanların potansiyellerinin ortaya çıkartılması gerekliliğinden yola çıkan BKM, tüm yönetim ekibi için planladığı çalışmalar sonrasında fark yaratan iş sonuçları elde ettiklerini paylaştı. Sunum sırasında bu çalışmalara katılan BKM çalışanlarının geribildirimlerine ve kazanımlarını anlattıkları videolara yer verildi.

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP