İnsan Kaynakları Alanında Çağdaş Gelişmeleri Paylaşmak İçin “Baltaş Salı Toplantıları”

İK alanında çalışanları, çağdaş gelişmelerden haberdar etmeyi ve katılımcılar arasında bilgi paylaşımını amaçlayan Baltaş Grubu Salı Toplantıları 23 Aralık 2008 tarihinde gerçekleşen “Krizi Değerlerle Yönetmek” toplantısıyla yeniden başladı.
Baltaş Grubu’nun 1999 yılında başlattığı ve uzun yıllar sürdürdüğü Salı Toplantıları’nın ilki Prof. Dr. Acar Baltaş’ın yönetiminde, 23 Aralık 2008 tarihinde, 13:30-16:00 saatleri arasında Baltaş Bilgievi’nde, gerçekleştirildi.
Bir ürün veya hizmetin pazarlanması amacını taşımayan bu toplantıda, Türkiye’nin dış dünyadaki zorluklarla mücadele etmek zorunda kaldığı bu dönemde, insan kaynaklarının yönetiminde değerlerden nasıl yararlanabileceği konusunda katılımcılara farklı bir bakış açısı sunuldu.
Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının özellikle İK bölümü yöneticilerinin katıldığı toplantıda katılımcılar, alışılagelmiş çözüm önerileri arasında değerler yaklaşımının öneminin anlaşıldığını ve bundan sonraki stratejilerinde bu yaklaşımı değerlendireceklerini belirttiler.
Toplantıda gerçekleştirilen Prof. Dr. Acar Baltaş’ın sunumu için lütfen tıklayınız.

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP