İş Hayatını Rutininden Çıkaran Baltaş Grubu “Yarına Açılan Galeri” Sektör Buluşmaları

Baltaş Grubu, çağdaş bilgiyi Türk kültürü ile harmanlayarak, kurum stratejileri doğrultusunda, kalıcı gelişim ve değişimi destekleme misyonuyla çıktığı yolda, iş hayatına sanatın penceresini açan özel buluşmalar düzenliyor. Bu bilim ve sanat buluşmalarıyla Baltaş Grubu, Türkiye’de Prof. Dr. Balkan Naci İslimyeli ile bir ilke imza attı.
Ekavart Gallery’nin ev sahipliğinde, “Yarına Açılan Galeri” Buluşmalarında katılımcılar, insan beyninin en üst ürünleriyle buluşuyor: Bilgi ve Sanat. Anlam duygusu yaşatan, etkili ve verimli bir iş hayatı için gerçekleştirilen bu buluşmalarda, sektörlerin yarını masaya yatırılıyor. Sektörün Türkiye’nin önde gelen temsilcilerinin katkılarıyla ortaya çıkartılan yol haritasında, ilerleme stratejileri belirleniyor.
İlki 30 Ocak 2013 tarihinde finans sektörüyle gerçekleşen buluşmada, sektörü ileriye taşıyacak anlam duygusu yaşatan; kültür, lider, çalışan ve sistemler konusunda çözüm yolları tartışıldı. 31 Ocak 2013 de perakende sektörü buluşmasında, özellikle online sistemlerin sektörde yarattığı değişime, en verimli şekilde uyum sağlayacak çözümler, sektörün değerli temsilcileriyle görüşüldü.
İnovatif yönetim anlayışı, farklılaşan stratejiler ve yeni iş rolleri üzerinde fikir birliği sağlanan yuvarlak masa çalışmaları İK 2013 projelerine ışık tutacak.
Her iki toplantı, katılımcıların düşünce ufkunu genişleten, algıları zenginleştiren ve iş hayatlarına farklı bir bakış açısı kazandıracak, Prof. Dr. Balkan Naci İslimyeli’nin, “Sanata Yolculuk” başlıklı konuşmasıyla son buldu.
Bilgi ve sanatın buluşmasıyla, farklı bir pencereden bakmayı sağlayan Baltaş Grubu “Yarına Açılan Galeri” Sektör Buluşmaları, başta otomotiv ve FMCG sektörü olmak üzere diğer sektörleri de bir araya getirmeye devam edecek.

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP