Stratejik İK Zirvesi’nde Sürdürülebilirlik Konusunda İK’nın Yerini Konuştuk

5. Stratejik İK Yönetimi Zirvesi, HRDergi’nin ev sahipliğinde 5 Nisan 2015 tarihinde gerçekleşti. İK’nın stratejik fonksiyonları konusunda bir çok konuşmacıyı ağırlayan Zirve’de Prof. Dr. Zuhal Baltaş “Sürüdürülebilirlikte İK’nın Ayak İzleri” başlıklı konuşmasıyla katılımcılara seslendi.
Konuşmasında dünya için bir dönüm noktasında olduğumuzu ve kararlarımızın dünyayın geleceğini belirlediğini vurgulayan Baltaş, kurumlarda stratejik bir öneme sahip olan İK’nın en büyük sorumluluğunun sürdürülebilir çözümler üreten inovatif çalışanları seçmek ve bu çalışanlarda farkındalık kazandırmak olduğunu paylaştı.
Baltaş Grubu ve TEMA’nın ortak geliştirdikleri Yeşil Yaka programına kısaca değinen Zuhal Baltaş, mavi veya beyaz yaka olsun tüm çalışanların, iş süreçlerini “dünyayı bizden sonraki nesle daha iyi bırakmak” için yeniden gözden geçirmesi gerektiğini vurguladı.
Konuşmanın sonunda, Baltaş Grubu standını ziyaret eden katılımcılar arasından yapılan kurada üç şanslı katılımcıya Prof. Dr. Zuhal Baltaş’ın yeni çıkan imzalı “Ah Bu Öğrenme” kitabı hediye edildi.
Yeşil Yakalı Olmak eğitimi ile ilgili bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.
Videolar :

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP