360 Derece Değerlendirme​

Güvenilir ve Net Geribildirimler ile Kurumunuza Ayna Tutun

360 derece değerlendirme, kurumsal şeffaflığı artırır ve tüm çalışanların kurum hedefleri doğrultusunda birlikte ilerlemesini sağlayarak kurum başarısını destekler. Kurum içindeki karmaşık iş süreçleri ve ilişki ağının daha verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayarak işbirliğini teşvik eder, çalışanların ve yöneticilerin birbirleriyle olan ilişkilerini güçlendirir.

360 derece yetkinlik geribildirim anketi ile çalışanlarınızın çeşitli paydaşlarından güvenli ve kapsamlı bir şekilde geri bildirim almasına, tutum ve davranışlarını değerlendirmesine, değiştirmesine ve geliştirmesine olanak sağlarız. Yöneticileriniz açısından ise, kendi kendine yapılan değerlendirmeler ile diğerlerinin gözlemleri arasındaki farklılıkları ortaya çıkararak, kendi davranışlarını ve etkileşim tarzlarını objektif bir şekilde analiz etmelerine ve kendi kör noktalarını keşfetmelerine imkân tanırız. 

İsteğe bağlı olarak çevrimiçi ya da kâğıt kalem ortamında kolayca doldurulabilen, kurum ihtiyaçları doğrultusunda kuruma özel tasarlanan 360 Derece Değerlendirme anketi ile 

 • Çalışanların güçlü ve gelişime açık alanlarını ortaya koyarız. 
 • Gelişim planlarının etkin ve sonuca yönelik olmasını sağlarız.
 • Yetkinlik değerlendirme ve ödüllendirme sistemlerine girdi oluştururuz. 
 • Lider gelişim süreçlerini destekleriz. 
 • Alanında deneyimli ve uzman danışmanlarımız ile istatistik programlar kullanarak analiz eder, zengin veri ve görseller ile raporlarız. 

  Adınız Soyadınız*

  E-posta adresiniz*

  Telefon Numaranız (tercihe bağlı)

  Mesajınız*

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Bu hizmetimiz ile ilgili sorunuzu yanıtlamamız için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede yanıt vereceğiz.
  TOP