Yasal Uyarı

Ana sayfa / Yasal Uyarı

Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Başka kurum yada kuruluşlarca dökümanlarında yayınlanamaz.

Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. Firmamız için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.

Firmamız, bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri kurumumuzun bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak size bağlıdır.

Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek kurumumuza bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve kurumumuzun herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.

Elektronik posta adresiniz ve kişisel / firma bilgileriniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Müşteri bilgileriniz sadece bünyemizde müşteri profili oluşturmak ve e-posta ile basın bülteni, kampanya duyurusu göndermek için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez.

Bu web sitesinde yayımlanan tüm yazılı ve görsel içerik T.C.5070 Sayılı “Elektronik İmza Kanunu” kapsamında yazılı izin olmaksızın siteden alıntı yapılması, kopyalanması ya da içeriklerin herhangi bir yolla kullanılması yasaktır.

Siteye giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir.

Baltaş Grubu olarak portal üyelerimize, duyuru aboneliği yapanlara ve çeşitli yollardan listelerimize üye olmuş kişilere toplu eposta gönderileri yaparız. Gönderilerimiz eğitimler, duyurular, makaleler, işe alım testleri ve çeşitli bilgilendirmeler için yapılır. Bu gönderileri yaparken uyguladığımız etik ve teknik kurallar aşağıda tanımlanmıştır.

  • Hiç bir şekilde S.P.A.M. (istenmeyen mail) gönderimi yapmayız. E-postalarımızı almak istemeyenler kolayca listelerimizden (Double Opt-In) çıkabilir ve bir daha e-posta almazlar.

  • Ürün tanıtımı, reklam vb. amaçlarla gönderi yapmayız, genel olarak bilgilendirme, bir haber, duyuru ya da işe alım testi ile ilgili gönderi yaparız. Ürün ve servislerimizle ilgili bir gönderi ancak piyasa şartlarına göre tüketici yararına bir fırsat oluştuğu yapılır ve bilgilendirme amaçlıdır.

  • Bir bülteni sadece 1 kez göndeririz, hiçbir bülten tekrar tekrar gönderilmez ve gönderilerimiz en fazla haftada 2 kez yapılır.

  • Gönderilerimizde anti-spam kurallarına uymak için azami çaba gösterilir. Tek bir resimden ya da gereksiz linklerden oluşan bir eposta gönderimi yapmayız. Konu başlığı ve e-posta içeriği eş anlamlıdır.

  • Gönderilerimizde uluslararası standartlara uyulmaktadır, tüm gönderilerde üyelikten çıkılabilecek linkler ve e-postanın çevrimiçi okunabileceği linkler bulunur.

  • Gönderilerimizi kendi oluşturduğumuz toplu e-posta gönderi sistemi directiq.com üzerinden yaparız.

  • Gönderi listemizden herhangi bir sebepten dolayı çıkamadıysanız bilgi@baltasgrubu.com adresine mesaj atabilirsiniz.
TOP