İç Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyeti İçeriden Dışarıya Güvence Altına Alın

Bir kurumun başarısı, yalnızca dış müşterilerine sunduğu hizmetlerin kalitesiyle değil, aynı zamanda iç müşterilerinin memnuniyeti ve birbirleriyle olan etkileşimlerinin kalitesiyle de doğrudan ilişkilidir. İç müşteri memnuniyeti yüksek olan bir kurum, çalışanların birbirlerine olan desteği ve işbirliği sayesinde dış müşterilere karşı daha yüksek performans gösterir, bu da müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırır. İç Müşteri Memnuniyeti Anketi, kurum içindeki bireyler ve departmanlar arasındaki etkileşimi ve hizmet alışverişini derinlemesine inceleyerek, iç müşterilerin beklentilerini, memnuniyet seviyelerini ve karşılaşılan sorunları aydınlatır.

 

İç müşteri memnuniyetindeki eksiklikler iç çatışmalara, motivasyon kaybına ve sonuç olarak genel verimlilikte düşüşlere yol açar. İç Müşteri Memnuniyeti Anketi ile kurumunuzdaki bu potansiyel sorunları erkenden tespit edebilir ve proaktif önlemler alabilirsiniz. 

 

Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre tasarlanan İç Müşteri Memnuniyet anketi ile 

 • İş süreçlerinizin kalbini oluşturan departmanlarınızın, sundukları ürün ve hizmetlerle iç müşterilerinizin beklentilerini aşması için memnuniyet düzeylerini ölçer ve sürekli iyileştirme fırsatları sunarız.
 • Oluşabilecek problemler ve çatışma alanlarını oluşmadan ortaya koyar ve önlem alınmasını sağlarız. 
 • Daha etkin bir çalışma ortamı yaratmak ve verimliliği arttırmak için fırsat ve gelişim alanlarını gösteririz. 
 • Empati üzerine kurulu bir kurum kültürüne ulaşma yolculuğunu destekleriz. 
 • Alanında deneyimli ve uzman danışmanlarımız ile analiz eder, zengin veri ve görseller ile raporlarız.   
 • İhtiyaç duyulduğu takdirde odak grup çalışmaları ile destekler ve iç müşteri memnuniyetini arttırmak adına uygulanılabilir bir yol haritası sunarız.  

  Adınız Soyadınız*

  E-posta adresiniz*

  Telefon Numaranız (tercihe bağlı)

  Mesajınız*

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Bu hizmetimiz ile ilgili sorunuzu yanıtlamamız için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede yanıt vereceğiz.
  TOP