Kurumların Gözünden Baltaş

Ana sayfa / Kurumların Gözünden Baltaş
Videoyu Oynat
Funda SİVRİKAYA ŞERİFOĞLU
DÜZCE ÜNV.Müh.ve Doğu Bilimleri Fak. / Dekan Vekili

 

Baltaş Grubuyla liderlik iyileştirme, geliştirme ve güçlendirme programı vesilesiyle bir araya gelme ve birlikte proje yürütme fırsatı bulmuş olduk. Kariyer basamaklarını tırmanan kadınların her aşamada Acar Baltaş Hocamızın görüşlerinden çok faydalanabileceğini düşünüyorum. Kadın Liderliğini geliştirme ve güçlendirme çabalarımızı Sayın Acar Baltaş Hocamızın ve Baltaş Grubu’nun verdiği desteğe müteşekkiriz. Bundan sonra da kendileriyle çalışmaya devam edeceğiz.

Videoyu Oynat
Esin ELMAS
İSTEK VAKFI
 
Baltaş’ı özel kılan, Baltaş’ı benzersiz kılan özellikler bizim açımızdan çok net. Konfeksiyon değil terzi usulü çalışıyorlar. Sektörün gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip oldukları için kurumun ihtiyaçlarını çok net belirleyebiliyorlar. Baltaş eğitimlerinde her zaman sektörün kendine özgü özelliklerine hitap eden örnekler kullanıyorlar. İşin özü aslında eğitimcilere eğitim vermek hiç te kolay birey değil. Deneyiminden ve yetkinliğinden emin olmadığınız birilerini onların karşısına çıkarmak her zaman çok riskli. Baltaş ‘ta bu güveni buluyoruz.
Videoyu Oynat
Barış KARAPINAR
TEMA VAKFI
 
Tema ile Baltaş grubu arasında yakın zamanda büyüyerek artan çok güzel bir ilişki var. Baltaş’ın bize gönüllü olarak sağladığı Temanın kurumsallaşma adına attığı adımları çok iyi şekilde destekleyen çalışmalar var. Bizi kurumsallaşma dönüşümünü sağlayarak operasyon ve insan kaynakları alanında bizi geliştirdi. Baltaş ile aramızda profesyonel bir iş ortaklığı var. Türkiye için ve iş hayatının daha sürdürülebilir olması konusunda Baltaş’a teşekkür diyoruz hem de birlikte yaptığımız çalışmaların başarıyla devam etmesini diliyoruz.
Videoyu Oynat
Türkan ÖZCAN
SANOFİ
 
Baltaş’la ilk tanışmam 1994 yılında Philip Morris’te oldu. Uzun yıllar boyunca işbirliğimiz hep devam etti. Çalıştığım her yerde Baltaş’ın izi kaldı. Değişik eğitim programlarıyla da bir araya geldik. “Liderlik Gelişimi”, “Gelişim Yönetimi” gibi. Kendilerine her zaman güvendim. Hangi işleri yaparsak yapalım gözüm hiç arkada kalmadı. Bana ve çalıştığım kurumlara yaptıkları katkılardan dolayı Baltaş’ın tüm çalışanlarına başta Acar Bey ve Zuhal Hanım olmak üzere çok teşekkür ediyorum.
Videoyu Oynat
Nilgün ESENLİ
BOSCH Termoteknik
 
Baltaş’la tanışmam 2012 yılına dayanıyor. 2013’ta KDA çalışması yaptık. Bize özel bir gelişim ve değerlendirme merkezi çalışması yaptık. Müşteriye özel çözümler geliştirmek için çok istekliler. Ellerinde çok zengin araçlar var. Kadro olarak çok zengin, bilgi ve arkalarındaki psikolojik destek beni en çok etkileyen taraflardan biri oldu. Baltaş’ın çözümleri birbiriyle uyumlu. Baltaş’la çalışırken çok rahat hissediyoruz. Her çalışanı, her eğitimcisi bizi çok özel hissettiriyorlar.
Videoyu Oynat
Nilüfer BİRDAL
Vaillant
 
Baltaş’la çalışma şansını 2015’te elde ettik. Özellikle liderlik gelişim programları ve çalışan gelişimi programları ile baltaş grubundan fayda sağladık. Şirketimizin ihtiyaçlarına yönelik yapılandırılmış eğitim programlarını birlikte ortaya koyabiliyorlar. Her eğitim sonrasında çalışanlarımızdan olumlu geribildirim alıyor olmaktan çok memnunum. Acar Beyin yazılarını çok yakından takip ediyoruz. Sürekli gündemimizdeki konuları yakalıyor olmaları bizi çok şaşırtıyor.
Videoyu Oynat
Kerim YARDIMCI
DERİŞ
 
2008 Senesinden bu yana Baltaş’la beraber İnsan Kaynakları, Değerler, İletişim, Beden Dili ve Sunum Teknikleri üzerine çalışmalar yapıyoruz. Şirket Değerleri ve Şirket Yönetimi ile ilgili çok uzun soluklu birbiri üzerine geçen çalışmalar yaptık. Geriye dönüp baktığımızda çok iyi bir yol aldığımızı, çok öğrendiğinizi ve bu öğrendiklerimizi de Baltaş sayesinde hayata geçirdiğimizi görebiliyoruz. Kendimizi Baltaş’la öncü hissediyoruz Bizlere eşlik ettikleri için çok teşekkür ediyoruz.
Videoyu Oynat
Güray RECEP
ATÜ
 
Departmanımızda bir yönetici pozisyonu için arayış kapsamında bilgi beceri değerlendirme çalışması yaptık. Bununla ilgili de Baltaş Grubu’ndan profesyonel destek aldık. Şirketimiz zaten yıllardır Baltaş Grubu’yla çalışıyordu. Yıllardır çalıştığım arkadaşlarım hakkında çok uğraşılarla öğrendiğim bilgileri bir günlük çalışmayla ortaya koyulabilmesi benim için inanılmaz bir şey oldu. Bunun için Baltaş’tan gelen profesyonel psikolog arkadaşa ve Baltaş Grubu’na çok teşekkür ederim.
Videoyu Oynat
Ece KUTLUCAN
MİRSİS
 
Baltaşlarla 2010 yılında tanıştık. Mülakat teknikleri, Ekip ile ilgili eğitimleri ve seçme yerleştirmede kullanmış olduğumuz kişilik testlerini Baltaş Grubu ile beraber yaptık. Bizi bu konuda çok iyi eğittiler. Bu testleri kullanarak oldukça iyi seçme yerleştirme yaptığımızı düşünüyorum. Kurulduğumuz günden itibaren Baltaşlarla hem teknoloji konusunda hem de onların bize danıştığı konular oldu. İnsan Kaynakları konusunda da başımız ne zaman sıkışsa onlarla iletişime geçtik.
Videoyu Oynat
Cenk DOĞRU
Değişim Yönetimi Danışmanı, (ACC)
 
Kariyer yolculuğunuza geçtiğiniz zaman bu kariyerinizde zıplamalar yapmanıza, ilerlemeler kaydetmenize yol açan belli kırılma noktaları oluyor. Onlardan en önemlisi benim için Baltaş ile buluştuğumuz andır. Benim yöneticilik ve liderlik kapasitemi müthiş bir şekilde artırdı. Dolayısıyla Baltaş eğitimleri, Baltaşlarla tanışmış olmak, benim hayatımda çok önemli bir dönüm noktası. Sadece benim hayatımda değil yönetmiş olduğum kurumda da önemli bir dönüm noktası oldu.
Videoyu Oynat
Mehmet EVYAP
EVYAP
 
Danışmanlık sektörü içinde düzenli olarak hem istikrarlı hem de belli bir seviyesi olan müşteri pörtföyüne hizmet verebiliyor olmak çok önemli.
Videoyu Oynat
Sani ŞENER
TAV
 
Baltaş Grubu standartların dışında, firmaların kendi özelliklerine, kendi dinamiklerine, uygun işler yapıyorlar, bunda dolayı biz çok mutlu olduk.
Videoyu Oynat
Mustafa TAVİLOĞLU
MUDO
 
Firmamızın gelişmesinde, firmamızın büyümesinde, hayata bakış açımızda, arkadaşlarıma müthiş katkıları oldu. Beraber çok güzel projeler yaptık.
Videoyu Oynat
Nilüfer GÜNHAN
ALJ FİNANS
 
İnsan odaklı, liderlik odaklı ve yönetim odaklı bir eğitim hayal ettiğimde ilk aklıma gelen Baltaş oldu. Ekibimizde büyük bir değişim yarattı. Yönetim kadememiz de de bir liderlik projesi yürüttük. Çalışanlarımızın hepsi gelip inanılmaz yorumlar yaptılar. Biz gerçekten eğitimin farkını gördük, fark ettik. Baltaş ailesinin çok değerli eğitimler verdiğini düşünüyorum. İnşallah uzun yıllar çalışma imkanımız olur.
Videoyu Oynat
Soner CANKO
BKM
 
Son üç senedir birlikte olduğumuz iş ortağımızla çalışmaktan son derece memnunuz. Birlikte yaptığımız çalışmalardan hep memnuniyetle ayrıldık. Önümüzdeki dönemlerde de birlikte çok daha güzel işler yapmak, değişimi ve gelişimi birlikte yönetmek için heyecanlanıyoruz.
Videoyu Oynat
Bahadır PEKKAN
COMDATA SPA
 
World Business Forum Türkiye Deneyimi; Baltaş hayatımızı kolaylaştırmak için ellerinden geleni yapıyor. Destek, kayıt öncesinden başlıyor. Konferans boyunca tüm sorunlarımızla candan ve içten bir şekilde ilgileniyorlar. Önümüzdeki dönemlerde de World Business Forum’a katılmayı ve bu deneyimi de Baltaş Ailesi ile birlikte yaşamayı arzu ediyorum.
Videoyu Oynat
Alp ÖĞÜCÜ
MARMARA ŞİRKETLER GRUBU
 
Yaptıkları bilimsel, metodolojik çalışmalarıyla gerçekçi sonuç alınabilir uygulamalarıyla bu güne kadar bize kattıklarından dolayı çok mutluyuz. Baltaş Grubu ile çalışırken ailemizin bir üyesi, şirketimizin bir parçası gibi çalışıyoruz. Bunlar oluşturulan güven çerçevesinde sağlanabiliyor. Dönüşüm sürecimizde bize destek oldukları için ve bundan sonrasında da olacakları için çok teşekkür ediyoruz.

  Adınız Soyadınız*

  E-posta adresiniz*

  Telefon Numaranız (tercihe bağlı)

  Mesajınız*

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Bu hizmetimiz ile ilgili sorunuzu yanıtlamamız için formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede yanıt vereceğiz.
  TOP