Baltaş Grubu Eğitimcilerle Buluştu

11. Eğitimciler Zirvesi 28-29 Mayıs 2008 tarihleri arasında Polat Renaissance’da HR Dergi organizasyonunda gerçekleştirildi.
Türkiye’de faaliyet gösteren önde gelen kuruluşların insan kaynakları ve eğitim profesyonellerinin katıldığı etkinliğe Baltaş Grubu destek sponsoru oldu. Türkiye’de kurumsal eğitimler alanında bir bilgi platformu olan Eğitimciler Zirvesi, dünyadaki ve Türkiye’deki başarılı uygulamaları, konusunda ses getiren yerli ve yabancı konuşmacıları bir araya getirdi.
Eğitim sektörüne her dönemde destek sağlamayı kendine amaç edinen Baltaş Grubu, Zirve’de “Eğitimciler için Eğitim Oyunları” atölye çalışmasıyla zirve katılımcılarıyla buluştu. Katılımcılar bu atölye çalışmasıyla, eğitimleri zorunlu görevler olmaktan çıkarıp, zevkli öğrenme fırsatlarına dönüştürmeyi sağlayan, öğrenirken eğlendiren, eğitim tasarım ve sunuşlarına tanık oldu.
Baltaş Grubu’nun 25 yıllık deneyimiyle ortaya çıkardığı eğitim teknikleriyle hazırladığı bu atölye çalışması, katılımcılara daha kısa zamanda daha fazla öğrenme konusunda katkı sağladı.

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP