Psikoloji ve İş Dünyası Baltaş Grubu Salı Toplantıları’ndan Pandemide Normalleşme Sürecine Özgün Bir Yaklaşım; “Normlar Değişirken Ofise ve Hayata Dönmek”

Baltaş Grubu 1999’dan bu yana sosyal sorumluluk misyonuyla düzenli olarak gerçekleştirdiği Salı Toplantıları’nı, webinar ortamına taşıyarak pandemi döneminde de sürdürüyor. Çağdaş bilgiyi iş hayatının ihtiyaçlarıyla buluşturan dijital toplantıların ilki bu yılın Mart ayında düzenlenmişti. İkincisi ise 30 Haziran 2020 tarihinde, yeni normlarla ofise ve hayata dönüşe odaklandığımız, katılımı ve etkileşimi yüksek bir webinar ile gerçekleşti. Salı Toplantıları, bir ürün veya hizmet tanıtımını amaçlamıyor ve içinden geçtiğimiz süreci davranış bilimlerinin bilgi birikimiyle anlamamızı kolaylaştırıyor.
Toplantıda öngörülemeyen koşulların ön görülebilir olduğu bir ortamda bizi hangi gelecek alternatiflerinin beklediği, bilinmeyen sulara sürüklendiğimizi hissettiğimiz kriz döneminde nasıl bir değişimin içinden geçtiğimiz ele alındı. Yeni normlara uyum becerimizin iş hayatına getirdiği yeni yetkinlik, davranış biçimi ve beklentiler, farklı kaynaklardan güncel verileri bir araya getiren, bütünleştirici bir bakış açısıyla paylaşıldı.
Alanında öncü kurum ve sektörleri temsil eden İK profesyonelleri, üst düzey yöneticiler ve firma sahiplerinden oluşan geniş bir katılımcı grubuyla gerçekleşen webinarda Prof. Dr. Acar Baltaş’ın sunumunu takiben, katılımcılarımızın tüm sorularının cevap bulduğu, etkileşimli bir soru-cevap bölümü gerçekleştirildi. Webinar katılımcıları, hayatın her alanına dokunan bu etkileşimli toplantıyı çok faydalı bulduklarını dile getirdi.
Baltaş Grubu’nun yılların içinden süzülen deneyiminden faydalanmak için Psikoloji ve İş Dünyası Salı Toplantıları’nı takip edebilirsiniz. Duyurularımızın sizlere ulaşabilmesi için: http://www.baltasgrubu.com/duyuru.aspx

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP